Gençizler Deri Ayakkabı San.Tic.Ltd.Şti.

     Şirketimiz Gençizler Deri Ayakkabı Sanayi Ticaret Limited Şirketi,Deri ve Suni Ayakkabı Üzerine Toptan ve Perakende Aynı Zamanda da Fabrikaların Sosyal Yardım Ayakkabılarının Temini Alanında Hizmet Vermektedir.
Kurulduğu 1996 Yılından Bu Yana Yaptığı Çalışmalarla Ayakkabı Toptan ve Perakende Alanında Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutmuştur ve Bunun İçin Alanında Geniş Bilgi Birikimine Sahip,İşini Bilen,Eğitimli,Deneyimli İnsan Kaynağı ve Tedarikçiler İle Yoluna Devam Etmektedir.

     Amacımız Gençizler Deri ve Ayakkabı Sanayi Ticaret Limited Şirketinin ve Çalışma Yaptığı PRUSİAS, Men İn Grotto, Footmark, Grotto Club Markalarını Alanında Güçlü ve Lider Markalar Haline Getirmektir. Markalaşma Çalışmalarında Kaliteli Ürün ve Hizmet Sunmayı Aynı Zamanda Satış Öncesi ve Sonrasında’da Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışmayı En Önemli Hizmetlerimizden Biri Olarak Görüyoruz. Bu Amacımızı Engelleyecek Tüm Aksaklıkları Zamanında Gideriyor ve Hizmet Kalitemizi Arttıracak Tüm Donanım ve Yeniliklere Zamanında Uyum Sağlamak İçin Tüm Önlemleri Alarak Sektörümüzde Öncü Bir Firma Olmak İçin ÇAlışmalarımızı Sürdürüyoruz.

     Ayakkabı Toptan ve Perakende Alanında Öncü Bir Firma Olmak İçin Talep Edilen Ürün İle İlgili Taahhütlerimizi Zamanında ve En İyi Kalitede Yerine Getirme, Bilgi ve Deneyim Gerektiren Yeni Ürün Taleplerini Hızlı Bir Şekilde Üstesinden Gelme, Kaliteli ve Yetkin İnsan Kaynağı ile Çalışma, Etik İlkelere Uygun Davranma Her Zaman Ana Prensibimiz Olacaktır.

Saygılarımızla

Gençizler Deri Ayakkabı San.Tic.Ltd.Şti.

Copyright © Gençizler Ayakkabı Deri Ltd. Şti. // Grotto - Web Tasarım Rengarenk Web
Loading...